Par mums | Produkcija | Kontakti | Sertifikāti

 PAR MUMS
      kas mēs esam
      atpūta

 PRODUKCIJA
      metāla dūmvadi
      keramiskie dūmvadi
      kamīnu kurtuves
      sagataves ventilācijai

 NODERĪGI

 KONTAKTI
      karte
      kontaktinformācijaDŪMVADI


KURTUVES


VENTILĀCIJA


KAMĪNI


KRĀSNIŅASSIA «KAGRI» PIEDĀVĀ NERŪSĒJOŠĀ TĒRAUDA SKURSTEŅUS (taisnās šuves dūmvada sagatavēm tiek metinātas).
Jau vairākus gadus daudzviet pasaulē izmanto nerūsējošā tērauda dūmvadus, kas ir kvalitatīva un mūsdienīga alternatīva mūrētajiem skursteņiem. Speciālisti atzīst, ka viena no lielākajām dūmvadu priekšrocībām – tos ir iespējams izbūvēt no jebkura stāva, kur atrodas kamīns, krāsniņa vai apkures katls.

SIA "KAGRI" piedāvā Latvijā ražotu, sertificētu produktu, kas izgatavots no kvalitatīva nerūsējošā tērauda, kā arī dūmvadu projektēšanu un kvalitatīvu montāžu, kas atbilst Latvijas būvnormatīvu prasībām. Tas nozīmē, ka pasūtītājs var būt pārliecināts, ka šāds dūmvads tiks pareizi uzstādīts un būs drošs ekspluatācijā.

Mēs piedāvājam plaša spektra pakalpojumus, kas attiecas uz dūmvadu izgatavošanu un izmantošanu:
  • izgatavošana
  • uzstādīšana
  • projektēšana
  • konsultācijas
UNIVERSĀLAS PIELIETOJUMA IESPĒJAS
Nerūsējošā tērauda skursteņi ir universāli. Tos var izbūvēt gan jaunbūvēs, gan rekonstruējamās namos. Šādus dūmeņus var izmantot privātmāju, daudzstāvu dzīvojamo un industriālo ēku būvniecībā. Īpaši plaši izmantoti šie izstrādājumi ir ēkās, kur notikusi apkures sistēmu nomaiņa un modernizācija. Ja tiek uzstādīti jauni apkures katli, kamīni vai krāsiņas, kā arī, ja nepieciešams oderēt mūrētā skursteņa dūmkanālu, speciālisti iesaka izmantot tieši šādus nerūsējošā tērauda materiālus. Uzņēmuma "KAGRI" speciālisti izstrādā katram konkrētajam objektam piemērotu projektu, veic dūmeņa montāžu un uzstādīšanu, kā arī pievieno apkures ierīces jaunizbūvētajam skurstenim.

GALVENĀS PRIEKŠROCĪBAS
Tātad viena no lielākajām dūmvadu priekšrocībām – tos ir iespējams ērti izbūvēt no jebkura stāva, kur atrodas kamīns, krāsniņa vai apkures katls.

Tos var izbūvēt iekštelpās un izvadīt cauri jumtam, gan izvietot gar ēkas ārsienu. Svarīgi, ka to skursteņa daļu, kas atrodas virs jumta jeb dūmvada nobeigumu ir iespējams izveidot, izmatojot materiālu, kas atbilst jumta materiāla tonim un piemērots attiecīgajam jumta klājumam. SIA "KAGRI" piedāvā iestrādāt jumtā dekoratīvu nobeigumu, kas ir saskanīgs ar jebkuru jumta materiālu, paredzēts tērauda skursteņa, arī gaisavadu nomaskēšanai un jumta estētiska izskata uzlabošanai. Speciālisti ir aprēķinājuši, ka šādi dūmvadi ir ekonomiski, jo tos iespējams ātri samontēt un uzstādīt, nav nepieciešams izbūvēt balsta fundamentu, jo šie materiāli ir viegli. Dūmvada izbūvi var sākt no jebkuras vietas ēkā un tie neaizņem lielu platību.

EKSPLUATĀCIJAS SPECIFIKA
Dūmvadu izgatavošanā izmanto tikai augstvērtīgus materiālus un to montāža notiek atbilstoši Latvijas būvnormatīvu prasībām. Pasūtītājiem ir iespēja atbilstoši normatīviem veikt montāžu patstāvīgi. Ir jāzina, ka šādi dūmvadi ir jāiegādājas tikai pie sertificētiem izņēmumiem, jo tad ir garantija, ka materiāls būs kvalitatīvs un ekspluatācijā - drošs.

Pasūtītājiem ir izdevīgi, ka par vidēji augstām cenām, var panākt optimālu risinājumu ēkas dūmvada izbūvē.

Šādu dūmvadu ekspluatācijas priekšrocības – tiem ir labāka vilkme nekā mūrētam skurstenim, noturība pret kondensāta negatīvo iedarbību. Ļoti svarīgs aspekts – tie paaugstina ugunsdrošību ēkā. Pieļaujamā maksimālā darba temperatūra dūmvada kanālā ir 350 °C. Nerūsējošā tērauda materiāls var pasargāt arī mūrēto skursteni no negatīvās kondensāta iedarbības.

SIA "KAGRI" pasūtītājiem dod garantijas - uz montāžas darbiem – viens gads, uz dūmvadu sagatavēm - piecus gadus. Uzņēmums var izgatavot arī jebkuras nestandarta detaļas, kas nepieciešamas tērauda skursteņu izbūvē.

TAISNĀS ŠUVES DŪMVADA SAGATAVĒM TIEK METINĀTAS
Pirmie Latvijā uzsākām dūmvada sagatavju taisno šuvju metināšanu, kas atbilst Eiropas standartiem!


LV | EN | RU


atpūta
Par mums | Produkcija | Kontakti | Sertifikāti

HOSTED & DEVELOPED BY UpNet.Lv

hosting | design | web solutions | domain registration


Top.LV on-line.lv rating system Top.Good.lv - Good Rating system