Par mums | Produkcija | Kontakti | Sertifikāti

 PAR MUMS
      kas mēs esam
      atpūta

 PRODUKCIJA
      metāla dūmvadi
      keramiskie dūmvadi
      kamīnu kurtuves
      sagataves ventilācijai

 NODERĪGI

 KONTAKTI
      karte
      kontaktinformācijaDŪMVADI


KURTUVES


VENTILĀCIJA


KAMĪNI


KRĀSNIŅAS„Kagri” – dūmvadu izgatavošana un projektēšana
Uzņēmums „Kagri” Latvijas būvniecības tirgū ir pazīstams ar vairākām darbības nozarēm. Viena no tām, plašākā, ir moduļveida nerūsējošā tērauda dūmvadu izgatavošana un projektēšana un saistībā ar šo jāuzsver arī jaunums – „Kagri” pirmie Latvijā uzsāka dūmvada sagatavju taisno šuvju metināšanu, kas atbilst Eiropas standartiem.

SIA „Kagri” piedāvā Latvijā ražotu, sertificētu produktu, kas izgatavots no kvalitatīva nerūsējošā tērauda, kā arī dūmvadu projektēšanu un kvalitatīvu montāžu, kas atbilst Latvijas būvnormatīvu prasībām. Tas nozīmē, ka pasūtītājs var būt pārliecināts, ka šāds dūmvads tiks pareizi uzstādīts un būs drošs ekspluatācijā.

Kad un kā tapa uzņēmums?

Oficiālā uzņēmuma nodibināšanas diena ir 2002. gada 5. marts. Veidojot uzņēmumu, vienā komandā apvienojās profesionāļi, kuri jau daudzus gadus pirms tam bija strādājuši ar dūmeņu izgatavošanu, uzstādīšanu, projektēšanu un realizāciju. Nodibinot uzņēmumu sākām pētīt iespējas kā dūmeņu izgatavošanu un uzstādīšanu var modernizēt un padarīt drošāku.

Savā pastāvēšanas laika, mūsu uzņēmuma darbinieki ir papildinājuši esošās zināšanas un ieguvuši jaunu pieredzi dūmvadu, un to komplektējošo detaļu izgatavošanā. Daudz ir strādāts pie tehniskās dokumentācijas un tās ieviešanas ražošanā. Esam izstrādājuši universālu darba galdu, kas ļauj sametināt dūmvada sagatavēm taisnās šuves (kas atbilst Eiropas standartiem).

Kāds ir uzņēmuma moto?

Par mūsu darbu var stāstīt daudz, bet mūsu mērķis ir viens - lai katrs klients paliktu apmierināts, ar mūsu pēc augstākajiem standartiem un normām, izpildīto darbu. Tāpēc rekomendēju - griezieties pie profesionāļiem! Jau vairākus gadus daudzviet pasaulē izmanto nerūsējošā tērauda dūmvadus, kas ir kvalitatīva un mūsdienīga alternatīva mūrētajiem skursteņiem. Speciālisti atzīst, ka viena no lielākajām dūmvadu priekšrocībām – tos ir iespējams izbūvēt no jebkura stāva, kur atrodas kamīns, krāsniņa vai apkures katls.

Citas uzņēmuma darbības nozares.

Pēc pasūtījuma mēs izgatavojam jebkuras sarežģītības pakāpes vai nestandarta metāla kurtuves kamīniem, metāla pirts krāsnis, kā arī piedāvājam ar ventilāciju saistītas iekārtas - pēc pasūtījuma izgatavojam jebkuras sarežģītības pakāpes vai nestandarta fasona detaļas un nodrošinām nestandarta pieslēgumus. Jaunums-ievedam un uzstādam modernus kamīnus, modernas un veclaicīgas krāsniņas, kā arī interesntas podiņkrāsniņas.

Kādi principi tiek ievēroti ikdienas darbā ar klientiem?

Pirmais un pats galvenais - ir jābūt goda vīriem un ir jātur vārds, kas dots gan klientiem, gan konkurējošiem uzņēmumiem, jo pati labākā rekomendācija ir klientu labvēlīgās atsauksmes un ieteikumi draugiem un paziņām izmantot mūsu uzņēmuma pakalpojumus.

Mēs sekojam līdzi tirgus attīstības tendencēm?

Tirgus tendencēm sekojam līdzi nepārtraukti. Lai noturētos tirgū, nepieciešams piedāvāt pakalpojumus par adekvātu cenu. Kopējo izmaksu lielāko daļu veido izejvielu cena. Mūsu veiksmīga biznesa attīstību nosaka tas, cik izdevīgi spējam iepirkt kvalitatīvas izejvielas, cik ilgu laiku iepriekš spējam prognozēt cenu kāpumu un savlaicīgi nodrošināties ar nepieciešamajiem materiāliem. Rezultātā šad tad varam atļauties „dempingot” ar gatavu produktu cenu.

Kā prognozējam uzņēmuma nākotni. Ko mēs vēlētos attīstīt savā uzņēmumā?

Grūti spriest. Viss krasi mainās. Ir vairāki attīstības projekti, bet par to pašreiz vēl runāt ir pāragri. Laiks rādīs. Varētu teikt, ka savā jomā esam sasnieguši augstu līmeni. Tāpēc jūtamies pietiekami spēcīgi, lai paralēli attīstītu arī citas nozares. Kā teikts sakāmvārda – katrs pats savas laimes kalējs. Uz vietas stāvēt nedrīkst nevienā biznesa nozarē, jo konkurence ir pietiekami asa.

Kā raksturojam savu jomu Latvijas tirgū?

Vietu „zem saules” Latvijas tirgus kontekstā esam izcīnījuši. Mūsu biznesu raksturojošs jēdziens varētu būt – „peldošs”. Kas attiecas uz pircējiem, tad viennozīmīgi nevar definēt kādi tie ir. Katrs cilvēks ir individuāls, katram ir savi uzskati un problēmas, katram klientam ir individuāla pieeja. Tas pats attiecas arī uz tirdzniecību Latvijā.

LV | EN | RU


atpūta
Par mums | Produkcija | Kontakti | Sertifikāti

HOSTED & DEVELOPED BY UpNet.Lv

hosting | design | web solutions | domain registration


Top.LV on-line.lv rating system Top.Good.lv - Good Rating system